Deníček

Okurka.....

15. května 2010 v 16:43 | Katty & Matty
Mno po obědě jsem dala Kattynce okurku mno a nejdříve se ji ani nedotkla a cca za 2 nebo 3 hodinky Kattynka slétla ke stolu a začala do okurky ďubkat a už tam jsou vyďubkané ďurky =) ale jsem ráda že jí to chutná =) Papká jí poprvé. A za tři týdny má Kattynka narozeninky. Už jsem napsala i dědovi jestli by mi to vyrobil a zatím ještě neodpověděl =) Tak jsem zvědavá =) A snad to stihne do narozenin vyrobut a pokud né tak se nic neděje tak to dostane později =) A tedy vybrala jsem si tedy toto:
gfd
s rozměry 36x26x29 cm. A myslím že si jí Kattynka i oblíbí. Takže já zase letím a pa. =)

!!!!! Pod tímto článečkem je důležitý vzkaz !!!!!

Dobrá správa

9. května 2010 v 16:35 | Katty & Matty
Dobrá správa. Kattynka už má nožičku v pořádku. A už jí vůbec z toho krev neteče. Jen když ji ten drápeček roste. Jinak je už úplně v pohodě. A co jinak jakpak se mají vaší miláčci ??

Za měsíc

1. května 2010 v 12:10 | Katty & Matty
Za měsíc bude mít Kattuška své První Narozeninky. Ale potřebovala bych trošilinku poradit s dárečkem. Jako první dáreček dostane Mattyho a ještě určo nějaké hračky. Ale nevím jaké. Nechtěli by jste mi trošilinku pomoct ?? Prosím poraďte co by jsem jí mohla koupit/vyrobit. Prosím. Zatím papa jdu totiž na grafiku s Kattynkou =) Tak papa

Úraz =O

29. dubna 2010 v 17:51 | Katty & Matty
Kattynce se stal úraz. Jednoho dne jsem Katynku pustila z klícky a jak zpět přiletěla ke mně. Tak ji najednou začal krvácet drápek. Šíleně jsem se vylekala a  rychle jsem to šla říct mamce ale já jsem zjístila že Kattynka má utrhnutý drápek. Ale to protože pod ním měla nový drápek. Šíleně jem se vylekala když jsem vyděla tu krev. Mno ale už jí je o mnoho lépe. A pomalinku jí dorůstá. :) .

Hraní

18. dubna 2010 v 16:52 | Katty & Matty
Včera jsem si s Kattynkou hrála (s kuličkama). A potom s malým balónkem. Začalo ji to bavit a tak jsme si spolu hráli až do večera. Celý den byla velmi hodná a hravá. xD . Mno kattynka už potom byla unavená z hoto hraní a tak si zdřímla, pak jsme si zase hrály s míčkama atd..... Kolem sedmi nebo osmi hodin večer si Katty sama vlezka do klícky a usla. :)

Dnešek 17.4.2010

17. dubna 2010 v 11:27 | Katty & Matty
Už od rána Kattynka si hraje. Stále cupitká po zemi. Mno docela ji to začalo bavit. xD no co více tady psát. Jsou nové fotky. A pod tímto článečkem máte mnou kreslenou Kattynku. Hnedka ráno Kattynka vyletěla z klícky a dala mi pusinku. :) potom letěla to obýváku a nachvilinku jsme se pusinkovaly a tulily. Bylo to super. Teďkom Kattynka sedí na lampičce a odpočívá. Přitom si pobrukuje. Neboli spívá. :) Mno a dneska se asi bude koupat mno to je tak asi vše. Mno tak papa :)

Šikulka

16. března 2010 v 9:48 | Katty & Matty
Mno Kattynka včera byla strašně moc šikovná. Hned ráno sama vylezla z klícky a čekala až vylezu s postele. Potom si jako každý den vlétla na monitor PC, protože mě vždycky pozoruje. :D. Mno a potom jsem byla celý zbytek dne sama. A kattynka protože ji už nebavilo sedět tak cupitala, čistila mi nehty. Ale jak se vylekala tak vzlétla k lustru, jenomže jak vyděla že pro ni nikdo nejde tak sletěla dolů na koberec cupitkala. No prosně je to moje zlatíčko. Je vážně krásně naučená. Mno jsem potom musela jít udělat večeři a Kattynka obvšem letěla semnou, přistala na židli a skočila na kuchyňskou linku a pozorovala mě jak chystám večeři. Mnojá už nevím co tady napsat. Jo a s Maty (což bude 2 andulka) to na 101 % výjde. Ale stále se nemůžeme dohodnout na barvě. No a k večeru to bylo asi nějak kolem 8 nebo 9 hodiny tak si sama vlezla do klece a hned šla na jídlo, ale nešla normálně nahoru na jídlo, ale na dno klece. :D A dneska je zase šikulinka . :) Papa
 
 

Reklama