Březen 2010

Moc tu nebudu :(

30. března 2010 v 18:43 | Katty & Matty |  Diary
Teďkom tady moc nebudu protože se raději budu učit než tady vysedávat ale nebojte určitě sem něhky přez týden hupnu a komu záleží jen na návštěvce a že k němu nechodím tak ať si mě klidně smaže. Já si nad tím hlavu lámat nebudu. Ale pokud možno tak si mě raději nemažte :D Mám zase new fotky jenže nemám káblík do PC. Tak to bude příští Pondělí nebo Úterý. Tak se na 100 % Máte na co těšit :) Protože se mi povedly některé jsou rozmazané jenže se povedly :) ale mno Kattynka rozmazaná není kattynka je výrazná ale pozadí je rozmazané protože jsem dala jinakčí vzhled a mě se ty všechny fotky strašně moc líbí. Tak jo jdu fotit dál. :) A pokouším se Kattynku vyfotit při letu :) což se mi asi moc nepovede :D A please hlasujte ZDE PRO MAXÍKA. Zítra máme zkrácenou výuku a máme si vzít jenom ochranu člověka, ŽK, a Zeměpis což jsem dělala DÚ až do teď. :) A od čtvrtka už máme velikonoční prázdniny. :) A já Kattynku budu fotit i ráno hned jak se vzbudí. :) Tak jdu fotit dál tak papa. :)


Nezapomeňte hlasovat pro Maxíka zde předem vám moc děkuji za hlásky a Papa :)

Dnešek 29.3.2010

29. března 2010 v 18:51 | Katty & Matty |  Diary
Ahojky, dneska jsem měla zpěv tak proto jsem tady tak pozdě . Dneska jsem Kattynku fotila ale nemám kabl do PC. Takže fotky na webíku budou příští pondělí. :) A bude jich docela hodně protože ji budu fotit každý den :) . Dneska jsem taky fotila a taky se Kattuš koupala teďkom je celá mokrá a už je i vyfocená :) . Mno škoda já myslela že bude dneska new dess a new fotky tak nic mno. Ale taky bych vám chtěla zdělit že fotky které fotím/nebo které jsem fotila nejsou v moc pěkném stavu a tyto taky moc né nevím co s tím foťákem je ale nejde to vyfotit jinak než rozmazaně .:( To mi docela vadí Béé já bych chtěla mít pěkné fotky. Mno jdu fotit dále a snad budou aspoň trošilinku pěkné . :) Mno nic mno tak papa.PLEASE HLASUJTE:


Diplík pro mě

28. března 2010 v 17:09 | Katty & Matty |  Diary
Moc děkuji je krásnej.

Zítra

28. března 2010 v 17:04 | Katty & Matty |  Diary
Mno lidinky už zítra by měly být new fotenky Kattynky :) . A hned po té bude asi new dessíček mno ještě se uvidí. Dneska mě tady už moc nečekejte. Protože se ještě musím učit Angličtinu a Zemák. :) Tak se mějte a papaHlasujte ZDE pro Maxíka, moc vám děkuji za všechny vaše hlásky. :)

Plány....:D

27. března 2010 v 17:49 | Katty & Matty |  Diary
Lidinky, chtěla bych vám zdělit že tady budu zítra až se poučím (možná), budou new fotky Kattynky. A budu muset pořádně zamakat abych to dotlačila do dvojek. Takže pokud tady nějaký ten den nebudu tak se please na mě nezlobte ju ?? Doufám že to chápete. :)

Jo a moc vás všechny návštěvníky prosím jestli by jste hlásli pro pejska Maxe ZDE předem vám moc děkuji.

Pro mě

27. března 2010 v 17:26 | Katty & Matty |  Diary
Krása, povedl se ti.

Krásné ranko !

27. března 2010 v 9:58 | Katty & Matty |  Diary
Vážně dneska je překrásný den Ketsi nekončí protože jsem jí na ICQ přemluvila. :) A jsem moc ráda že zůstala a webuje dále. :) Tak toto je 47 článeček to je docela slušný výkon :) Mno teda aspoň pro mě :) Natalia a Zora to je mé new Affí tak mi udělala tento božskej dessíček a přidala k tomu i popisky do menu a proto je tento vzkaz pro ní:

Vzkaz pro Nataliu a Zoru: Moc ti děkuji je to krása a tento dessíček tu vážně sedl :) moc se mi líbí a taky tady sedl :) Vážně.

Béé ale ΩnnikynkaΩ končí taky bylo velmi dobré Affí ale ICQ nebo-li kontakt na ní nemám. :( Takže jí bohužel přemluvit nemohu. :( Béé . Mno nic no tak a teďkom menší otázečky:

Jakpak se máte ??
A jakpak jste se vyspali??
Co vaši mazloši ??
Jsi zamilován/a ?? :D


Tak jj já už nevím co mám psát klidně si toto vyplňte mě je to jedno :D jen jsem nevěděla co mám psát :) Mno a Kattynka se zlepšuje i v chování nevím ale jako by mi rozuměla co říkám co si myslím a co cítím. Když mi je někdy smutno a ukapne mi slzička tak kattynka ke mě přiletí a začne mi je otírat. Jako by nechtěla abych plakala. :) Někdy je fajná. A velmi ráda a rychle se učí a to se mi na ni nejvíce líbí. :) Jj. Mno to je nuda lidinky pište mi komentíky to je velká nuda :D :D Tak jj kdyby něco tak jsem na ICQ. Ju?? Tak papa

Co ??

26. března 2010 v 16:35 | Katty & Matty |  Diary
Co to má jako být ?? To mi děláte naschvál nebo co ?! Mé nej Affí končí pokud odejdou ještě 3 mé nej Affí tak taky zruším blog. Please žádám Nikinku a Ketsi aby se znovu vrátily na blogísek Please. Please udělám pro vás všechno jen aby jste se vrátily please

Zase :D

25. března 2010 v 19:19 | Katty & Matty |  Diary
A zase budu mít new dessíčky :D protože tento je hezkej ale ta stránka to je šílené a jedna fotka je tam rozmazaná ale to není její chyba. Mno ten new dessíček vypadá takto :A výrobce je ZDE

 Strašně moc se mi líbí je božskej. :)

Ahojky lidinky

25. března 2010 v 17:59 | Katty & Matty |  Diary
Ahojky lidinky ve škole se mi dneska nic nechtělo přidávat tak jsem tady až teďkom. Doufám že vám to nevadí a jdu oběhnout Affíčky a nevím asi možná bude new dessíček protože tento mno nemám nic proti záhlaví je pěkné ale já nevím 1) nemám ráda moc široké stránky a mám nejraději své výtrory i když jsou jednoduché ale prostě mám nejraději ty svoje takže ho asi přeměním, nevím skusím udělat jinačí styl :). Tak zatím Papa :)

Design by ~Nikku$hQ@~ °°Kattynka°°

24. března 2010 v 17:39 | Katty & Matty
http://nikk-ushkaa.blog.cz
Minimální doba: do 2. dubna

Snad jsi spokojená :)

Tak já letííím

24. března 2010 v 17:15 | Katty & Matty |  Diary
Tak lidinky já letím do zušky(hodina houslí) Tak papa

New dessíček

24. března 2010 v 16:47 | Katty & Matty |  Diary
To je hrůza semnou co ?? Zase mám new dessíček. Který jsem nastavila v pondělí a dneska zase budu mít new dessíček. :D . A co jinak lidinky jakpak se máte ?? V pondělí asi budou new fotky Kattynky. Tak se určitě máte na co těšit. Dneska moc na šrtání nemám. Takže až příjdu z hudebky (hra na housle) tak sem určitě ještě na chvililinku zaskočím. Včera jsem myla okna napůj s mamkou. :) . A vypadají teďkom tak čistě :D . Tak jo. Mě už to nebaví dělat dessy s týma stejnýma a samýma fotkama až budou new což už není za dlouho tak udělám new dessíček a na něm si dám opravdu záležet. Konečně mi už jdou psát článečky. A Kattynka mi tady usla :) a vypadá krásně. Jo a mimochodem NEW AFFÍKY UŽ NENABÍRÁM. Napsala jsem ještě dvoum blogám jestly by semnou chtěli vebovat ale už asi ne. Takže mají bohužel smůlu. Odedneška už new Affíky nenabírám. Jasný ?? A co vaši miláčci ?? Mno nemyslím ty vaše myláčky ale jako zvířátka :D. Mno Kattynka se má strašně moc dobře a já tady protože jsem dostala 1, 2, 3. Jedničku z Zeměpisu, Dvojku z Přírodopisu a Trojku z Matiky (ta 3 mě opravdu naštvala. Protože jsem to neměla úplně do slova tak jak to ona chtěla ale výsledky jsem měla dobře protože jsme to psaly z knihy a na konci knihy jsou výsledky :D . Asi kvůli té odpovědi jsem dostala za 3 ale štve mě to protože jsem to uměla a šprtala jsem se na to. Kámoja se na to ani z metra nekoukla a celé to popletla a taky dostala za 3) Bóže to je hrůza. Ale pomalinku se mi ty dvě trojky spravují. Tak jo to jsem se ale opět a zase rozepsala co ?? Mno jo to jsem celá já :D . Tak já zase letím tak pááá.


- Jsem na ICQ :D tak mi můžete napsat :)

No konečně

23. března 2010 v 16:27 | Katty & Matty |  Diary
Hurrá už mi jdou zase psát článečky tak já jdu upravit to menu ju ?? Tak se zatím mějte tak Papa :)


16:42 - Vše už je upraveno a dneska mě už tady bohužel neuvidíte, protože se bohužel musím učit. Tak se mějte Papa :)

20:29 - V pondělí by měly být new fotky Kattynky. Tak se máte na co těšit :)

Diplíček pro mě za bleskajdu

22. března 2010 v 11:38 | Katty & Matty

Moc ti děkuji je to krása. Vážně :)